Uchwyty samochodowe poznan

Uchwyty samochodowe Poznań to świetny wybór dla właścicieli smartfonów, którzy chcą czuć się bezpiecznie na drodze. Są kompatybilne z prawie każdym smartfonem, w tym Apple, Samsung i Google. Samoprzylepny magnetyczny zaczep mocuje się bezpośrednio do telefonu lub sztywnego etui. W takim wypadku musimy jednak wybrać uchwyty samochodowe magnetyczne Poznań. Podłączone gniazdo łączy się z uchwytem deski rozdzielczej, który jest również wyposażony w specjalny klej. Może on bezpiecznie przylegać do dowolnej pionowej lub płaskiej powierzchni. Po podłączeniu telefonu uchwyt umożliwia szybkie przechylenie urządzenia z poziomu do pionu lub w dowolnym kierunku, aby znaleźć najbardziej dogodny dla Ciebie kąt widzenia. Magnes zapewnia silną przyczepność, więc nie musisz się martwić, że uchwyt ten odłączy się w dowolnym momencie podczas jazdy po wyboistej drodze.

Uchwyty samochodowe magnetyczne Poznań

Niedrogie uniwersalne uchwyty samochodowe magnetyczne Poznań to produkt, który z pewnością Cię zadowoli. Sprężynowa „szczęka” może pomieścić dowolny smartfon z wyświetlaczem o przekątnej do 6,1 cala, w tym etui. Tego rodzaju uchwyt zabezpiecza twoje urządzenie bez żadnego ryzyka. Obrót 360 stopni mocuje się bezpośrednio do przedniej szyby za pomocą dołączonej przyssawki lub można go łatwo zamontować na desce rozdzielczej w pozycji poziomej lub pionowej. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem iPhona, czy posiadasz smartfona Samsung, HTC, Motorola lub Sony, uchwyty samochodowe Poznań zasługują na Twoją uwagę. Warto go rozważyć przed podjęciem ostatecznej decyzji!

Uchwyty samochodowe na kratkę Poznań

Uchwyty samochodowe na kratkę Poznań to najpopularniejszy rodzaj uchwytów samochodowych. Ich zadaniem jest utrzymywanie telefonu na kratce samochodowej bez niepotrzebnego zasłaniania nam pola widzenia. Z tego powodu są to uchwyty samochodowe Poznań, które wybiera się wyjątkowo często. Zdecydowanie polecamy ten rodzaj uchwytów, przede wszystkim ze względu na wysoką jakość i zastosowanie praktyczne!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *